خرید و واردات هر نوع کالا از چین در سریعترین زمان و با کمترین هزینه

 خرید و واردات هر نوع کالا از چین در سریعترین زمان و با کمترین هزینه

فهرست سایت

خرید کالا از چین

واردات کالا از چین
واردات کالا از چین

واردات از چین

آیا می خواهید محصولات چینی را برای فروش مجدد و کسب سود وارد کنید؟

 آیا می خواهید یک تجارت واردات-صادرات راه اندازی کنید؟

 بنابراین باید این مقاله را کامل بخوانید زیرا به شما می آموزد که چه کار کنید ، اما همچنین چه کارهایی را نباید انجام دهید.

 قبل از شروع واردات ، ایده خوبی است که در مورد آنچه می خواهید به انجام برسانید شفاف باشید.

 ممکن است شما در چین به دنبال یافتن منبع ارزانتر از منابع یا وارد کردن محصولاتی باشید که هنوز در فرانسه در دسترس نیستند تا به مشتریان خود بفروشید.

 در عین حال ، واردات باید با استراتژی کلی تجارت شما مطابقت داشته باشد.

چین که هشت سال متوالی صادرکننده کالا در جهان بوده است ، به طور شگفت انگیزی در بین مشاغل کوچک که مشتاق استفاده از فرصت های جدید در تجارت بین المللی هستند بسیار محبوب است. در حال حاضر ، تجارت بین چین و اروپا به طور متوسط ​​روزانه بیش از 1 میلیارد یورو است 

 بدیهی است که واردات از چین به دلیل قیمت پایین کالا که حاشیه مناسبی را ایجاد می کند ، می تواند بسیار سودآور باشد. با این حال ، جابجایی کالا از سراسر جهان بدون خطر نیست. اما به لطف توصیه ما ، می توانید مطمئن باشید که کالاهای وارداتی شما با خیال راحت به دست شما می رسد

محصولاتی را که می خواهید از چین وارد کنید و انگیزه های خود را مشخص کنید

 آیا استفاده از واردات با طرح تجاری شما به معنای گسترده سازگار است؟ قبل از شروع جستجوی تامین کننده ، معیارهای انتخاب خود را تعیین کرده و محصولات سازگار با استراتژی کلی خود را انتخاب کنید. اگر می خواهید از چین وارد کنید ، پارامترهای زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. بنابراین ، حتماً از قبل برنامه ای تهیه کرده و منابع لازم را برای پروژه خود جمع آوری کنید.

برخی از کالاها مانند محصولات نساجی نیاز به مجوز دارند

برای واردات کالا از چین با قوانین و محدودیت هایی که برای محصولات شما اعمال می شود آشنا شوید. این به شما کمک می کند تعیین کنید که آیا به مجوز احتیاج دارید یا خیر ، و هنگام عبور از گمرک از هرگونه مشکل جلوگیری کنید. کالاهای کشاورزی ، منسوجات و محصولات آهن و فولاد ، از جمله موارد دیگر ، مشمول مقررات سختگیرانه تری هستند.

برای انتخاب تأمین کننده خود وقت بگذارید

در کار واردات از چین تا زمانی که مطمئن نشدید کیفیت محصولات فوق العاده است و می توانید به تامین کننده خود اعتماد کنید ، هیچ چیزی را امضا نکنید. هوشیاری ضروری است: تشخیص یک فرد یا شرکت غیرقابل اعتماد همیشه آسان نیست. از جمله نشانه هایی که باید شما را در معرض خطر قرار دهد: افزایش ناگهانی قیمت ، روش های پرداخت غیر معمول و پاسخ دیرهنگام به ایمیل های شما.

با یک قرارداد جامع از ایمنی کالاهای خود اطمینان حاصل کنید

 ایجاد یک قرارداد واضح و دقیق ، صرف نظر از ماهیت واردات شما ضروری است. هیچ منطقه خاکستری را تحمل نکنید و اطمینان حاصل کنید که قرارداد همه جنبه های معاملات تجاری را شامل می شود ، از شرایط پرداخت و تحویل گرفته تا ارز مورد استفاده ، از جمله مهلت ها. این قرارداد همچنین باید Incoterms قابل اجرا (شرایط تجارت بین الملل) را تعریف کند - این قوانین مسئولیت واردکنندگان ، صادرکنندگان و کلیه طرفهای متعاهد را هنگام فروش کالا در مقیاس جهانی و همچنین هزینه هایی که هریک به عهده آنهاست ، به منظور جلوگیری از هر گونه سوء تفاهم

در صورتی که مطمئن هستید می توانید آن را برآورده کنید ، تاریخ تحویل را به مشتریان خود نشان دهید

 اگر برای دریافت محصولات وارداتی خود تاریخ های غیر واقعی برنامه ریزی می کنید ، ممکن است نتوانید به تعهدات تحویل خود عمل کنید و در نتیجه روابط خود را با مشتریان خراب کنید. قبل از وارد کردن ، زمان لازم برای جابجایی کالا و زمان اضافی برای ترخیص از گمرک را بررسی کنید. این به شما کمک می کند تا مشتریان خود را ناامید نکنید.

واردات از چین یک تاکتیک موفق برای بسیاری از مشاغل به اثبات رسانده است. اگر منابع و استراتژی های مناسب را اختصاص ندهید ، فرآیند واردات می تواند پیچیده و پرهزینه باشد.

 به طور سنتی ، شمال چین کالاهای صنعتی ، چین جنوبی محصولات با تکنولوژی پیشرفته و مد روز با ارزش بالا صادر می کند ، در حالی که شرق و چین مرکزی ترکیبی از کالاها را صادر می کنند.

 قبل از شروع وارد کردن ، به موارد زیر فکر کنید:

 از کدام دروازه برای حمل و نقل خود استفاده کنم؟

 بیایید کشور را به 3 قسمت شمالی ، مرکزی و جنوبی تقسیم کنیم.

 در شمال چین ، پکن فرودگاه اصلی است. همچنین سه بندر اصلی با اتصالات کشتی های بین المللی وجود دارد: تیانجین ، چینگدائو و دالیان.

 در مرکز چین ، PuDong فرودگاه اصلی است. دو بندر بزرگ در شانگهای و نینگبو وجود دارد.

 در جنوب چین ، هر دو فرودگاه و بندر در هنگ کنگ ، گوانگژو و شنژن واقع شده است.