خرید و واردات هر نوع کالا از چین در سریعترین زمان و با کمترین هزینه

 خرید و واردات هر نوع کالا از چین در سریعترین زمان و با کمترین هزینه

فهرست سایت

واردات هر نوع دستگاه تزریق پلاستیک از چین

واردات دستگاه تزریق

واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین
واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین
واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین
 امروزه وارد کردن محصولات مختلف به کشورچین جزو اولین و برترین گزینه ها برای وارد کردن محصول به کشور ایران به حساب می‌آید. زیرا کشور چین جز غول های تولید کننده محصولات مختلف در شکل انواع رنگ های متفاوت در جهان به حساب می‌آید- که سالیانه هزاران دلار از محصولات خود را به کشورهای مختلف و سراسر نقاط جهان ارسال می کند. ما در این مقاله قصد داریم شما را با واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین و بگوییم که این دستگاه چیست و چگونه از کشور چین وارد ایران میشود.
دستگاه تزریق پلاستیک چیست؟
قبل از آنکه در مورد واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین صحبت کنیم بهتر است که با دستگاه تزریق پلاستیک در مورد واردات این دستگاه اطلاعات را بیشتر درک کنید.
راحت ترین و همچنین پرمصرف ترین دستگاه ها برای شکل دادن به پلیمرها دستگاه های تزریق پلاستیک به حساب می‌آید و پس از پیدایش و همچنین توسعه و تولید پلاستیک و تلاش برای ساختن دستگاه های مختلف برای تولید این نوع مواد دستگاه ها و وسایلی به وجود آمده اند تا بتوانند مواد اولیه پلاستیک ها را به شکل و طرح دلخواه شما در آورند. ساخت ماشین های تزریق مدرن بسیار برای تولید کنندگان کار را اسان کرده. امروزی کار شکل دهی پلاستیک ها با دست بسیار مشکل و سخت بود در واقع بسیاری از افراد باید با صرف دقت و زمان بسیار زیاد ان ها را تهیه می‌کردند و مواد دلخواه به دست می آورد و پس از آن سیلندر و پیستون برای آن ها نصب می‌کردند -اطراف سیلندر را با شعله های آتش گر می کردند و بعد از آن مواد ذوب شده را با فشار فلکه پیستون بر روی قالب تزریق می کردند و می گذاشتند تا مواد داخل قالب سرد شود. در واقع تمامی مراحلی که برای شما گفته شد تمام دست صورت می‌گرفت که کاری بسیار سخت و دشوار به حساب می‌آمد. پس از آن تا زمانی که ماشین های تزریق مودرن امروز تولید و ساخته شود روند تولید با دستگاه به طور کامل کنار گزاشته شد .در موقع عمل دستگاه تزریق پلاستیک به صورت ابتدایی در کشور آمریکا در سال ۱۸۷۲ ساخته و اولین ماشین تزریق پیشرفته و دارای پیچ هم در سال ۱۹۴۶ در آمریکا توسط فردی به نام جیمز واتسون به ثبت رسیده است. در حالت کلی وظیفه اصلی و دقیق دستگاه تزریق پلاستیک تبدیل مواد پلاستیکی جامد به همان دانه های ریز یا گرانول های پلیمر به حساب می‌آید. به پلاستیک سیال و روان انتقال داده میشه و پس از آن ها را در قالب جای می‌دهند تا شکل گیرد.
انواع دستگاه های تزریق پلاستیک
همانطور که میدانید در هنگام واردات دستگاه های تزریق پلاستیک از کشور چین با انواع از آن ها مواجه می‌شود. دستگاه تزریق پلاستیکی انواع عمودی و افقی هستند اما زیر با مجموعه های دیگری دارند. برای مثال پیستونی ماردونی دستگاه های بازویی دستگاه های جکی و دیگر موارد که هر کدام از آن ها دارای کارکردهای مختلفی است که در هنگام خرید می تواند به این گزینه ها توجه نمایید.
واحد تزریق
واحد تزیرق عمل ذوب و اختلاط تفریق مواد مختلف در قالب انجام می شود. به این صورت که ابتدا مواد پلاستیک داخل قیف مخصوص ریخته شده و به تدریج به داخل سیلندر ها راه پیدا می کند و با گردش مارپیچ به جلو حرکت میکند پست اصلی به وسیله گرم کن های برقی در طول جدار خارجی سیلندر قرار خواهد گرفت که کاملا گرم شده و به صورت سیار در می آید که پس از آن به جلوی سیلندر خواهند رسید با چرخش به دور خود عمل مواد گیری را انجام داده و یک حرکت افقی نیز به جلو دارد در همین حال زمانی که مارپیچ به جلو می‌رود موادی که قبلاً در سرسیلندر و پشت سوپاپ جمع شده بودند را در اثر فشار مارپیچ به داخل قالب تاثیر خواهند شد و بعد از مدتی که توسط کاربران مخصوص دستگاه تعیین شده با قطع فشار پشت مارپیچ و تجدید عمل مواد گیری سیلندر تزریق شده به عقب باز خواهد کرد که در این صورت عمل تزریق به پایان خواهد رسید.
واحد قالب گیری
مرحله قالب گیری منابع بزرگی می ‌باشد که قالب و اعضایش بر روی آن نصب می‌شود. واحد قالب گیری در واقع دارای دو قسمت اصلی است قسمت ثابت و قسمت متحرک.
 قدرت یک دستگاه تزریق بر میزان نیروی دو فک نگهداری قالب حساب می شود که یک دستگاه دستگاه تزریق ۶۰ تنی دستگاه بود که نیروی فشرده این فک‌ها بر قالب بسته بشه ستم امکان پذیر می باشد در حالت کلی در ماشین های تزریق جهت ایجاد فشار پشت قالب از دو سیستم مختلف استفاده می شود. سیستم های مکانیکی و سیستم های هیدرولیک در حالت کلی از یک طرف قسمت مرکز ثابت و از طرف دیگر دو مرکز قسمت متحرک متصل خواهد شد و به دلیل قالب برای بیرون پراندن قطعه تولید شده همیشه از وسط باز خواهد شد و قطعه بیرون انداخته می شود که در نتیجه صفحه مذکور باز می‌شود و نیمی از قالب را با خود به عقب بر می گردد با این کار تولید شده و بیرون پریده می شود و سپس متحرک دوباره به جای خود باز خواهد گشت تا دوباره عمل تزریق را انجام دهد و این مرحله طی شود.
اما همانطور که می‌دانید واحد قالبگیری و همچنین واحد و تاثیر می توان در کارخانه‌های مختلف متفاوت باشد. واردات دستگاه های تزریق پلاستیک از کشور چین شما می توانید واحدهای مختلف را مشخص کنید که هر کدام از ان ها کار های مختلفی را انجام دهند.زمانی که شما این نوع دستگاه‌ها از کشور چین وارد می‌کنید باید بفهمید که چگونه باید از آن ها استفاده کنید یا مهندسی متخصصان مخصوص خود را بیاورید تا بتوانند با این دستگاه‌ها کار کند و آموزش‌های صحیح را به شما ارائه دهد.
چرا باید از کشور چین کالا خریداری؟
زمانی که شما قصد واردات دستگاه های تزریق پلاستیک از چین را دارید و از افراد می‌گویند چرا باید از کالاهای چینی خریداری نماید باید بگوییم که کالاهای چینی در واقع طیف وسیعی از کیفیت خوب را در خود جای دادند و توانستند توجه بسیاری از مردم را به خود جذب نماید.در واقع دستگه های چینی طرفداران خاص خود را دارندکه خرید کالا های چینی جز الویت های ان ها به حساب می اید اما در جواب این سوال باید بگویم که کالاهای چینی هیچگاه برج‌ها و به دردنخور نیست ممکن است که بعضی از دلالان کالاهای بی کیفیت را به عنوان کالاهای چینی در بازار به مشتریان بفروشند. کالاهای چینی در واقع با بهترین کیفیت و قطعات تولید می‌شود و بسیاری از آن ها به غیر از کشور ایران در سراسر نقاط جهان ارسال می‌شود. اما بسیاری از افراد می‌گویند که کالاهای چینی به دلیل داشتن قیمت پایین از کیفیت پایین نیز برخوردار هستند اما در جواب به این سخن باید بگوییم که در زمانی که شما یک کالای چینی را با قیمت پایین میخرید دلیل آن کارکنان چینی است.در این حالت کشور چین به دلیل داشتن قیمت نیروی کار پایین محصولات خود را نیز با قیمت پایین صادر می کند در زمانی که شما قصد خرید یا واردات دستگاه تزریق پلاستیک از کشور چین را دارید و این دستگاه ممکن است نسبت به نمونه های بارز خود در کشورهای دیگر قیمت پایین داشته باشد. اما شما نباید این تفکر را داشته باشید که به دلیل قیمت پایین بسیار بنجل و بی‌کیفیت است.
وضعیت واردات از کشور چین
کشور چین سالیانه محصولات مختلف است که کالا ها را با انواع طرح رنگ سایز و حجم مختلف به سراسر جهان ارسال می‌کند. یکی از اینشریک های تجاری کشور ایران است که سالیانه حدود ۱۰ میلیارد دلار حجم وارداتی از کشور چین را در گمرک و بنا بر خود می‌بیند .این مقدار حجم بالا از واردات نشان‌دهنده این است که ارتباطات تجاری ایران و کشور چین بسیار زیاد است. اما در سال گذشته نسبت به آمارهای منتشر شده در گمرکات ایران گفته می‌شود که پس از کشور چین امارات متحده عربی بیشترین حجم کالای صادر شده به کشور ایران را دارد و پس از آن جایگاه‌های بعدی ترکیه آلمان کره جنوبی و ژاپن ژاپن می باشد. این مسائل بسیار مورد توجه توجه تاجران ایرانی قرار گرفته و هر روز تعداد این تاجران برای وارد کردن محصولات از کشور چین به ایران بیشتر خواهد شد. البته باید بگویم که در هنگامی که تاجران می‌خواهند کار واردات را در ایران آغاز نمایند باید یک شرکت مخصوص واردات و صادرات را انتخاب نمایند تا بتواند در هنگام واردات محصولات مختلف به ایران از خطرات و ضربه های احتمالی جلوگیری نمایند یکی از شرکت‌ها شرکت علی والا است که می‌تواند به شما کمک کند تا دیگر مشکلات مختلفی برای وارد کردن محصولات به ایران وجود نداشته باشد. در هنگامی که شما با شرکت علی با همکاری می کنید می توانید با مشکلات احتمالی آشنا شوید و از آن ها جلوگیری کنید در هنگام واردات دستگاه تزریق پلاستیک از کشور چین باید بگوییم که شرکتعلی والا می‌تواند در حوزه واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین به شما همکاری های بسیار زیادی را ارائه دهند تا بتواند به راحتی دستگاه‌ها را به کشور ایران وارد کنید.
حداقل سرمایه مورد نیاز برای واردات کالا از چین
بیشترین سوال در مورد واردات محصولات یا واردات دستگاه های تزریق پلاستیک از کشور چین این است که حداقل سرمایه ما برای واردات این محصول چقدر باید باشد؟ در جواب این سوال باید بگویم که تا به حال سرمایه مشخصی برای واردات محصولات مختلف به ایران ثبت نشده هنگامی که شما می خواهید یک محصول به کشور ایران وارد کنید باید بدانید که چقدر هزینه باربری خرید محصول گمرک و دیگر موارد خواهند شد تا بتوانید این محصول را به کشور ایران صادر کند. در این صورت شما باید توجه بسیار زیاد در هنگام خرید محصولات برای ایران به خرج دهید تا بتوان یکی از بهترین گزینه ها را با حداقل سرمایه انتخاب نمایید شما میخواهید یک محصول را به کشور وارد کنید بهتر است با مشاورین و متخصصان مختلف شرکت های واردات و صادرات کالاها مشورت نماید تا بتوان یک گونه محصول خوب را به ایران وارد کنی.د یکی از این شرکت‌ها شرکت علی والا است که می‌تواند سالانه کمک های بسیاری در این قاره به شما بکند تا بتواند یک محصول با کیفیت بسیار خوب و را با هزینه کمتر به ایران وارد کنید.گفته می شود شما با کمک گیری از شرکت علی والا تا بتوانید محصولات را در مدت زمان کم و مشکلات کمتر در بازار ایران عرضه کنید و بتوانید مشکلات مصرف ‌کنندگان را حل نمایید.
هزینه های واردات از کشور چین شامل چه هزینه هایی می باشد؟
در زمانی که شما می‌خواهید برفرض مثال واردات دستگاه های تزریق پلاستیک از کشور چین را انجام دهید از هزینه های مختلف به شما تحمیل می شود اما در مورد هزینه هایی که در هنگام واردات خرج می کنید باید بگوییم که هزینه هایی که مربوط به گمرک ثبت و سفارش ترخیص از هزینه‌های مربوط به حمل و نقل از نهاد های مربوط و انبارداری از مراحل مربوط به ترخیص می باشد اما یکی دیگر از هزینه ها هزینه بیمه بار است که شما می‌خواهید محصول را وارد کشور نماید باید محصول خود را بیمه کنید تا از خطرات و خسارات احتمالی جلوگیری نماید. برای مثال در زمانی که شما می‌خواهید واردات دستگاه های تزریق پلاستیک کشور چین را انجام دهید با شرکت مقابل صحبت می‌کنید و دستگاه خود را بیمه می‌کند تا اگر در هنگام حمل و نقل و انتقالش به مرزهای ایران مشکلاتی برایشان به وجود آمد بتواند بیمه بار این مشکلات و رفت و خسارات بسیار زیادی را به شما ارائه دهد.
اما یک نکته دیگر در مورد هزینه بیمه ما این است که گاهی برخی از این هزینه ها مشمول تخفیفات و بعضی از آن ها معاف خواهند شد که شما می توانید هزینه های نهایی را تحت تاثیر قرار دهید در این صورت نام کالایی که می‌توانند در ردیف کالاها قرار دهند و تحقیق قرار می‌گیرد و شامل می تواند هزینه کمتری را در این باره پرداخت نمایید.
مزایای واردات کالا از کشور چین
همانطور که می‌دانید وارد کردنکالاها چینی چون واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین دارای مزایایی است که در ادامه در مورد ان ها توضیح خواهیم داد.
 برای مثال واردات دستگاه تزریق پلاستیک از کشور چین می‌تواند مزایایی چون رفع نیازهای تولیدکنندگان را به همراه داشته باشد اما در این قسمت در مورد مزایای واردات کالا از کشور چین صحبت کنیم و بگوییم که هر کدام از گزینه ها دارای چه مزایایی میباشند
محصولات منحصر به فرد
در واقع تولید‌کنندگان چینی از همان زمان قدیم همیشه نوآوری و خلاقیت های بسیار زیادی را بر روی محصولات تولیدی خود ایفا می‌کردند این خود یکی از گزینه های بسیار عالی و پر طرفدار است که می‌تواند مشتریان محصولات را نیز افزایش دهد.
قیمت بسیار پایین کالاهای چینی
همانطور که می دانید قیمت کالاهای چینی به دلیل ارزان بودن نیروی کار آن ها بسیار پایین است از زمانی که کشور چین محصولاتی را با قیمت نیروی کار پایین به کشورهای دیگر عرضه می کند به طور معمول قیمت محصولات نیز در همان صورت کاهش پیدا می کند.
رشد سریع و کسب و کار شما
در زمانی که شما می خواهید واردات محصولات مختلف از کشور چین را آغاز نمایید یک فرصت بسیار زیاد و بسیار خوب را برای خود را به دست می آورید. در زمانی که شما مایل به عنوان نمایندگی فروش فعالیت داشته باشیم زیرا تعداد کسانی که مشتاق و فعالیت در این زمینه می باشند بسیار زیاد است می‌توانیم حساب خود را روز به روز بیشتر به فروش برساند و واردات محصولات مختلف را افزایش دهید.
کالای با کیفیت
بسیاری از افراد این تفکر را دارند که کالاهای چینی بوده و بی کیفیت می باشد اما هرگز اینگونه نیست کالاهای چینی به دلیل استفاده از قطعات با کیفیت بسیار کارکرد زیادی دارد و شما می توانید با خرید کالاهای چینی سالیان زیادی از آن ها استفاده کنید.
مشاوره برای واردات کالا از کشور
امروزه قوانین و مقررات جاری هر روز در حال افزایش است. در واقع این قوانین و مقررات برای واردات محصولات از کشورهای مختلف این کشور چه صادر می‌شود و در زمانی که این قوانین اعمال می‌شود می‌تواند بر روی کالاهای شما نیز تأثیر بگذارد. برای مثال امروز محدودیت‌های بسیار زیادی در مورد واردات بیشتر محصول به کشور وجود دارد و شما بعضی از این محصولات را نمی‌توان به کشور وارد کنید- همچنین شرایط فرهنگی سیاسی و اقتصادی کشور چه به گونه ای می باشد که باید توانایی و مهارت های مختلف را داشته باشد تا بتوانید محصولات را از کشورشان خارج و وارد ایران نمایید .در این صورت تجار فعال در این زمینه باید مشاورین بسیار خوب و حرفه‌ای داشته باشند تا بتوانند محصولات مختلف را با کیفیت بالا و هزینه پایین ایران وارد نمایید. شما می توانید از مشاورین شرکت های واردات و صادرات ایران برای این کار کمک بگیرید. یکی از این شرکت‌ها شرکت علی والا است که امروزه با به کارگیری مهارت های زیاد در این حوزه توانایی و تجربه بسیار زیادی را کسب نماید و با توجه به مهارت های خود در این حوزه کمک رسانی کند. اما اولین مورد در مورد واردات محصولات سفارتخانه و کنسولگری هایی می باشند که چندین کنسولگری و رایزن بازرگانی ایران در استان‌ های مختلف کشور چین وجود دارد که شما می توانید با آن ها در رابطه مشکلات تجاری خود مشورت هایی را انجام دهید. مرکز مشاوران و کارشناسان اقتصادی بسیار خبره ای دارد که می تواند در این حوزه به شما کمک کند. اما این مراکز شماره سفارت های ایران در پکن کنسولگری ایران در شانگهای رایزن بازرگانی ایران در شانگهای و کنسولگری ایران در گوانجو می باشد که می توانند کمک های بسیار زیادی را به شما ارائه دهند.
واردات کالاهای پرسود از کشور چین به ایران
یکی از مهم ترین کالاهایی که در واردات از کشور چین به ایران مورد توجه قرار می‌گیرند کفش می باشد . در حال حاضر وارد مورد نیاز برای تولید کفش در ایران چرم مصنوعی چرم طبیعی پاشنه نخ و دیگر موارد است که ممکن است هزینه های زیادی را به وجود بیاورد شما می توانید با وارد کردن کفش با قیمت های مناسب از کشور چین به ایران موجب خرید کفش در قشر کم درامد جامعه شود و طرح‌های مورد نیاز آن ها را به کشور وارد کند و آن ها نیز بتوانند با قیمت های مناسب کفش ها را خریداری نمایید- که شما کفش های چینی را وارد ایران می کنید بسیاری از افراد نیز از همان کفش های اصیل ایرانی استفاده کنند اما بسیاری از افراد در ایران وجود دارند که به دلیل نداشتن شرایط مالی خوب از کفش های چینی با قیمت شرایط بسیار خوب استفاده می‌کنند تا بتوان سالیان دراز این کفش ها را استفاده نمایند.
خرید آسان کالاها از کشور چین
خرید آسان کالا از کشور چین با مراجعه به بازرگانی های مختلف امکان پذیر است. از زمانی که شما به بازرگانی مختلف مراجعه می‌کند می‌توان با کمکگیری بازرگانی علی والاست که قطعاً کارشناسان نمایندگان فروش می‌توانند به تازه وارد یا تجار قدیمی کمک نمایند در واقع این کارشناسان با دارا بودن سال ها تجربه در مورد واردات کالاهای مختلف از کشور های متفاوت علی الخصوص کشور چین می تواند بهترین راه ها برای شما به وجود آورند.
اما در آخر شما باید بدانید که واردات کالاهای مختلف در خصوص واردات دستگاه های تزریق پلاستیک از کشور چین می تواند سود دهی بسیار خوبی را برای شما به وجود آورد. در زمانی که شما واردات دستگاههای تزریق پلاستیک از کشور چین را انجام می دهید می توانید نیازهای بسیاری از تولیدکنندگان را برطرف نمایید یا با وارد کردن قطعات مختلف این دستگاه دستگاه های تعمیری بسیار زیادی را تعمیر نمایید - اما شما می‌توانید با اعتماد به شرکت بازرگانی علی والا و به‌کارگیری تجربه های آنان یک راه آسان در واردات و محصولات موفقی را تجربه نمایید و بدون هیچ گونه مشکلی واردات را انجام دهید.

تنظیمات کوکی
این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه مرور بهتری را به شما ارائه دهد.
می‌توانید همه آن‌ها را بپذیرید یا انواع کوکی‌هایی را انتخاب کنید که خوشحال هستید اجازه دهید.
تنظیمات حریم خصوصی
هنگام مرور این وب‌سایت، کوکی‌هایی را که می‌خواهید اجازه دهید انتخاب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که برخی از کوکی ها را نمی توان خاموش کرد، زیرا بدون آنها وب سایت کار نمی کند.
ضروری است
برای جلوگیری از اسپم این سایت از Google Recaptcha در فرم های تماس خود استفاده می کند.

این سایت همچنین ممکن است از کوکی ها برای تجارت الکترونیک و سیستم های پرداخت استفاده کند که برای عملکرد صحیح وب سایت ضروری هستند.
خدمات گوگل
این سایت از کوکی‌های Google برای دسترسی به داده‌هایی مانند صفحاتی که بازدید می‌کنید و آدرس IP شما استفاده می‌کند. خدمات Google در این وب سایت ممکن است شامل موارد زیر باشد:

- نقشه های گوگل
داده محور
این سایت ممکن است از کوکی‌ها برای ثبت رفتار بازدیدکنندگان، نظارت بر تبدیل تبلیغات، و ایجاد مخاطبین، از جمله از:

- تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل
- ردیابی تبدیل تبلیغات گوگل
- فیس بوک (متا پیکسل)