خرید و واردات هر نوع کالا از چین در سریعترین زمان و با کمترین هزینه

 خرید و واردات هر نوع کالا از چین در سریعترین زمان و با کمترین هزینه

فهرست سایت

جدیدترین اخبار چین را اینجا بخوانید

28 Nov 2020

تعداد مبتلایان کرونا در آمریکا 

تعداد مبتلایان به کرونا در آمریکا از 13 میلیون مورد فراتر رفت

بر اساس تازه ترین داده های منتشر شده از سوی دانشگاه جانز هاپکینز، روز جمعه 7 آذر (27 نوامبر)، تعداد متبلایان کرونا در آمریکا به بیش از 13 میلیون مورد رسید.

تا ساعت 16 و 26 دقیقه روز جمعه 7 آذر، تعداد کل موارد مبتلا به کرونا در آمریکا به 13 میلیون و 47 هزار و 202 مورد و موارد فوتی به 264 هزار و 624 مورد رسید و این کشور را در مقام اول جهان قرار داد. آمریکا بیشترین آمار مبتلایان و فوتی ها ناشی از کرونا در جهان را دارد.
26 Nov 2020

سفرهای مارادونا به چین

دیگو مارادونا در چین 

مارادونا که بسیاری او را برترین بازیکن تاریخ فوتبال میدانند به دلیل حمله قلبی در سن 60 سالگی درگذشت. مارکا و روزنامه کلارین آرژانتین هم خبر درگذشت وی را تایید کردند. در آرژانتین به دلیل فوت محبوبترین شخص این کشور سه روز عزای عمومی اعلام شد.

مارادونا چهار بار به چین سفر کرده و همچنین از او برای بازی در چین دعوت شده است.

اولین بار مارادون در سال 1996 به چین سفر کرد. او در راس تیم بوکا جوانان در یک بازی دوستانه با نتیجه 2-1 تیم گوئو آن پکن را شکست داد. در آن زمان، هر جا که مارادونا میرفت، هواداران چینی به گرمی از او استقبال میکردند.

در سال 2003، مارادونا که بازنشسته شده بود، دومین بار به چین آمد. او در جریان این سفر از دیوار بزرگ که همیشه می خواست بازدید کند، بالا رفت و همچنین از میدان تیان آن من بازدید کرد. مارادونا بعد از رسیدن به دیوار بزرگ گفت: «بالاخره من جزو قهرمانان غلبه بر دیوار بزرگ چین شدم».

 در سال 2008، مارادونا در جریان بازیهای المپیک پکن بار دیگر به چین آمد و شاهد لحظه تاریخی دفاع تیم فوتبال مردان ارژانتین از قهرمان المپیک بود.

در سال 2010 ، مارادونا چهارمین بار به چین آمد و این آخرین بازدید او از چین بود. در جریان این سفر، وی با انجمن صلیب سرخ چین قراردادی امضا کرد و سفیر بنیاد ملی صلیب سرخ برای کمک به بیماران سرطانی فقیر شد. وی در فعالیتهای خیریه وسایل شخصی خود را اهداء و در دو مسابقه خیریه شرکت کرد و تمام درآمد آن را برای امور خیریه اهدا کرد.
24 Nov 2020

بلندپروازی فضایی چین

آغاز مأموریت فضایی چین برای جمع آوری سنگ ماه
ساعت 4 و 30 دقیقه روز سه شنبه 24 نوامبر (4 آذر)، کاوشگر جانگ ئه 5 چین با موشک حامل چانگ جنگ وای 5 (Y5) از مرکز پرتاب فضایی ون چانگ چین به فضا پرتاب شد و پس از 2200 ثانیه پرواز به مدار مقرر خود رسید. این نخستین مأموریت فضایی چین برای جمع آوری نمونه های سنگ از کره ماه است.

بنا به گزارشها قرار است این کاوشگر سه مأموریت اصلی دارد که شامل مجموعه فعالیتهای فضایی برای جمع آوری و دسته بندی نمونه های سنگ کره ماه، بازگرداندن نمونه های سنگ کره ماه، تکمیل سامانه پروژه کاوش کره ماه و جمع آوری تجربیات و بنا کردن پایه در این راستاست.

این اولین تلاش یک کشور برای آوردن نمونه از ماه زمین بعد از دهه ۱۹۷۰ تا کنون است.
16 Mar 2020

جدیدترین آمار مبتلایان کرونا در جهان 

جدیدترین آمار مبتلایان کرونا در جهان

سازمان جهانی بهداشت: جمعاً 72 هزار و469 مورد ابتلا به کووید-19 در خارج از چین تشخیص داده شدهاند

 

سازمان جهانی بهداشت در تاریخ 25 اسفند/ 15 مارس، گزارش روزانه تازه ترین وضعیت کووید-19 را منتشر کرد


تا ساعت 10 صبح یکشنبه 15 مارس به وقت اروپای مرکزی (ساعت 17 به وقت پکن)، در خارج از چین، به طور کلی 72 هزار و 469 مورد ابتلا به کووید-19 (10 هزار و 955 مورد جدید) تشخیص داده شده و 2531 مورد مرگ (333 مورد جدید مرگ) نیز اعلام شده است. 


در سراسر جهان، تعداد مبتلایان در مقایسه با روز گذشته با افزایش 10982 نفر جدید به 153 هزار و 517 نفر رسید و تعداد مرگ با افزایش 343 نفر به 5735 نفر افزایش یافت.

1 Mar 2020

بهبود بیمار سالخورده با علایم حاد بیماری کرونا 

بهبود بیمار سالخورده با علایم حاد بیماری کرونا

بیمار 98 ساله با علائم حاد کووید-19 پس از درمان از بیمارستان لیِ شن شان مرخص شد
 
روز 11 اسفند/ یکم مارس یک بیمار 98 ساله با علائم حاد کووید-19 پس از درمان از بیمارستان لیِ شن شان شهر ووهان مرخص شد. این فرد سالخورده ترین بیمار دارای علائم حاد کووید-19 در چین است که درمان شده است.
خانم هو ساکن شهر ووهان است و اوائل فوریه به خاطر داشتن تب همراه دختر 55 ساله اش به پزشک مراجعه کرد که تشخیص داده شد هر دو مبتلا به کووید-19 هستند و 13 فوریه هر دو به بیمارستان لی شن شان منتقل شدند. 
پیش از ظهر 11 اسفند خانم هو و دخترش پس از درمان از بیمارستان مرخص شدند. 
تا روز 11 اسفند، نزدیک به 200 نفر از بیماران لی شن شان درمان شده‌اند و در حال حاضر نیز بیش از هزار بیمار در این بیمارستان تحت معالجه هستند.
29 Feb 2020

کروناویروس، پاسخ به پرسشهای مکرر، نکات مهم(یخش نهم)

سلام به دوستان عزیز، من دوست همیشگی شما مهری هستم. در نبرد با کروناویروس ما چینی ها همراه شما هستیم.

بعضی دوستان درباره نسبت مرگ کروناویروس و درمان آن سوال کرده اند. برای جواب این سوال من آمارو ارقام را بررسی و جمع آوری کرده ام و بر اساس آمار کنونی و اقعی به شما پاسخ بدهم. 

به گزارش مرکز پیشگیری و مهار شیوع بیماریهای چین، تا روز 7 اسفند (26 فوریه)، در مجموع 78 هزار و630 مورد مبتلا به کروناویروس تایید شد که از آن میان2747 مورد مرگ بود. نرخ خام مرگو میر یعنی میزان مرگ و میرناشی از همه عوامل در مدت تعیین شده و ناحیه تعیین شده ) آن 3.4 در صد بوده و در این میان میزان مرگ بین سالمندان بیش از سایر گروه های سنی بوده است.

نرخ خام مرگ و میر در استان هوبیِ2.9 در صد بوده که 7.3 برابر میزان چهاردهم درصدی در سایر استانهای چین است. کسانی که به بیماریهای دیگر نیز مبتلا بودهاند در مقایسه با مبتلایانی که به غیر از این بیماری مشکل و یا بیماری دیگر نداشتهاند، بیشتر با خطر مرگ روبهرو بودهاند.

میزان مرگ سالمندان بالای 80 ساله 14.8 در صد اعلام شده که در مقایسه با آن، سالمندان بین 70 تا 79 ساله تا 8 در صد کاهش یافته و این میزان برای گروه سنی 60 تا 69 ساله 3.6 درصد بوده است.

طبق نتایج تحقیقات، پزشکان و پرستاران در مقایسه با مردم معمولی بیشتر با خطر ابتلا به این بیماری مواجه بودهاند. کمبود منابع درمانی به خاطر تعداد زیاد مبتلایان، یکی از دلایل عمده بالا بودن میزان مرگ در استان هوبیِ بوده است. به این ترتیب از همه خواسته شده تا تنها درصورت لزوم و با رعایت نکات بهداشتی از خانه خارج شوند. ماسک زدن و شستشوی مرتب و کامل دستها همچنان مؤثرترین روش برای جلوگیری از ابتلا به کروناویروس است. شایان ذکر است با شیوع کروناویروس منابع درمانی کافی نخواهد بود، به همین دلیل دوستان عزیز باید با دقت و توجه کامل از خودتان مراقبت کنید. از همراهی شما سپاسگزارم، ایران قوی باش!

28 Feb 2020

دستگاه های پر سرعت تولید ماسک 

راه اندازی خط دستگاه های تولید ماسک پرسرعت تمام اتوماتیک. هر یک از این دستگاه ها می تواند 1000 ماسک صاف در یک دقیقه تولید کند. توان تولید روزانه آن حداکثر به 1.2 میلیون ماسک می رسد.
28 Feb 2020

روز جمعه 9 اسفند/28 فوریه، وانگ یی عضو شورای دولتی و وزیر خارجه چین با جواد ظریف همتای ایرانی خود تلفنی گفت و گو کرد.وانگ یی گفت: چین و ایران شرکای راهبردی همه جانبه هستند و همیشه در زمان دشواری از همدیگر پشتیبانی کرده و به یکدیگر یاری رسانده اند و قاطعانه در کنار همدیگر می ایستند. زمانی که کروناویروس جدید در چین شیوع یافت، ایران قبل از همه کشورهای جهان با چین ابراز همدردی کرد. ایران با عملکرد واقعی معنی شریک بودن در غم و شادی و کمک به همدیگر در زمان دشواری را نمایان ساخت که نشانگر دوستی بین دول و ملت دو کشور است. چین همواره آن را در خاطر خواهد داشت.وی افزود: مرزها مانع شیوع ویروس نمی شود. طی روزهای اخیر، شیوع کروناویروس جدید در ایران شدت یافته است، ما به قربانیان تسلیت می گوییم و با اعضای خانواده بیماران ابراز همدردی می کنیم و آرزومند شفای هر چه سریع تر همه بیماران هستیم. اطمینان داریم به رهبری دولت ایران، مردم ایران با همبستگی حتما بر بیماری غلبه می کنند. در این زمان، مردم چین مایلند به اتفاق مردم ایران مشکلات را حل کنند. چین تعدادی کیت تشخیص ویروس و تجهیزات پزشکی اضطراری به ایران ارسال کرده است و براساس نیاز ایران، همچنان تا حد توان به ایران کمک می کند، از جمله همکاری در زمینه پیشگیری و مهار شیوع کروناویروس جدید و معالجات پزشکی.وانگ یی تاکید کرد: چین و ایران کشورهایی با تمدن دیرینه هستند. همان طور که مشکلات نمی تواند ملت چین را شکست دهد، هیچ مشکلی نیز نمی تواند بر مردم ایران غلبه کند. 
ظریف در این گفت و گوی تلفنی ضمن تشکر از پشتیبانی چین گفت: در روند مقابله مشترک با کروناویروس جدید، دوستی بین دولت و ملت دو کشور حتما عمیق تر می شود. مردم دو کشور برای همیشه قاطعانه در کنار همدیگر می ایستند. ایران دستاوردهای چین در مقابله با کروناویروس را مورد ستایش قرار می دهد و از ارسال تجهیزات و لوازم پزشکی مورد نیاز و پشتیبانی فنی چین تشکر می کند. تهران مایل است ضمن افزایش همکاری با چین از تجریبات چین در مقابله با کروناویروس جدید استفاده کند. ایران دشواری ها و سختی های مختلف را پشت سر گذاشته است، این بار نیز حتما می تواند بر کروناویروس جدید غلبه کند.
28 Feb 2020

کروناویروس، پاسخ به پرسشهای مکرر، نکات مهم(بخش چهارم)

سلام دوستان عزیز.

حتما متوجه شده اید که پس از شیوع کروناویروس همه ما به سلامتی خودمان بیش از پیش توجه می کنیم. اخیرا بسیاری از دوستان از ما پرسیده اند اگر خود یا اعضای خانواده شان نشانه های مشکوک مانند تب (دمای بالاتر از 37.3 درجه سانتی گراد) یا سرفه و سوزش گلو داشته باشند آیا این نشانه ها حتما نشانگر ابتلا به کروناویروس است؟


نمی توان به این سوال با اطمینان پاسخ داد. تب و سرفه می تواند ناشی از علل مختلف مثل سرماخوردگی، آلودگی میکروبی، حساسیت و استرس باشد. برای همین اگر به محل مشکوک به شیوع کرونا ویروس نرفته اید و در اطرافتان مورد شناسایی شده یا مشکوک وجود ندارد، لازم نیست نگران باشید. تنها ۱۴ روز در خانه بمانید و وضعیت سلامتی خودتان را تحت نظارت و مراقبت قرار دهید. در طول این مدت هر روز صبح و شب دو بار دمای بدن خود را اندازه گیری کنید. اگر دمای بدنتان بالاتر از ۳۸ درجه سانتی گراد بود یا نشانه هایی مانند تنگی نفس، یا تنفس سریع داشتید یا پس از هفت روز حالتان بدتر شد، باید فورا به بیمارستان مراجعه کنید و تحت درمان قرار بگیرید.


آیا اگر این نشانه ها را نداشته باشیم، حتما از خطر ابتلا به این ویروس در امانیم؟


این سوال را هم نمی توان با اطمینان پاسخ داد. برخی از بیماران مبتلا به کروناویروس ابتدا تب بالایی ندارند، اما بدن درد، دل درد و اسهال دارند. حتی تعدادی از مبتلایان هیچ نشانه ای ندارند و ویروس جدید تنها در دستگاه تنفسی آن ها ظاهر می شود. اما این افراد همچنان می توانند ناقل ویروس باشند. به همین دلیل، اگر به محل مشکوک به شیوع کروناویروس رفته اید یا با بیماران مشکوک تماس داشته اید، باید خود را در خانه قرنطینه کنید و اگر نشانه های مشکوک داشتید، در اسرع وقت به پزشک مراجعه کنید. فراموش نکنید، از ماسک استاندارد استفاده کنید تا از خود و اطرافیانتان حفاظت کنید. در دوره شروع کروناویروس نباید بیش از حد نگران باشید. زندگی منظم و روحیه شاد برای تقویت سیستم ایمنی بدن مفید است.

صفحه:1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
تنظیمات کوکی
این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه مرور بهتری را به شما ارائه دهد.
می‌توانید همه آن‌ها را بپذیرید یا انواع کوکی‌هایی را انتخاب کنید که خوشحال هستید اجازه دهید.
تنظیمات حریم خصوصی
هنگام مرور این وب‌سایت، کوکی‌هایی را که می‌خواهید اجازه دهید انتخاب کنید. لطفاً توجه داشته باشید که برخی از کوکی ها را نمی توان خاموش کرد، زیرا بدون آنها وب سایت کار نمی کند.
ضروری است
برای جلوگیری از اسپم این سایت از Google Recaptcha در فرم های تماس خود استفاده می کند.

این سایت همچنین ممکن است از کوکی ها برای تجارت الکترونیک و سیستم های پرداخت استفاده کند که برای عملکرد صحیح وب سایت ضروری هستند.
خدمات گوگل
این سایت از کوکی‌های Google برای دسترسی به داده‌هایی مانند صفحاتی که بازدید می‌کنید و آدرس IP شما استفاده می‌کند. خدمات Google در این وب سایت ممکن است شامل موارد زیر باشد:

- نقشه های گوگل
داده محور
این سایت ممکن است از کوکی‌ها برای ثبت رفتار بازدیدکنندگان، نظارت بر تبدیل تبلیغات، و ایجاد مخاطبین، از جمله از:

- تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل
- ردیابی تبدیل تبلیغات گوگل
- فیس بوک (متا پیکسل)