خرید و واردات هر نوع کالا از چین در سریعترین زمان و با کمترین هزینه

 خرید و واردات هر نوع کالا از چین در سریعترین زمان و با کمترین هزینه

فهرست سایت

جدیدترین اخبار چین را اینجا بخوانید

7 Feb 2020

صبح روز جمعه 7 فوریه / 18 بهمن، شی جین پینگ رییس جمهوری خلق چین با دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا تلفنی گفت و گو کرد.
شی جین پینگ تاکید کرد که پس از شیوع کروناویروس جدید، دولت و مردم چین با تمام نیرو با آن مقابله کرده و ضمن بسیج نیروهای سراسر کشور و برنامه ریزی همه جانبه، با واکنش سریع، همه جانبه و جدی تدابیری در مقابله با شیوع ویروس در پیش گرفته و به دستاوردهایی رسیده است. چین اعتماد و توانایی کامل برای غلبه بر این ویروس دارد. گرایش توسعه باثبات اقتصادی چین در مدت طولانی در آینده تغییر نمی کند.
7 Feb 2020

کارخانه های گوانگ جوئو برای رفع نیاز شدید به ماسکهای جدید، در طول تعطیلات بی وقفه به کار ادامه دادند. #گوانگجوئوسلام
7 Feb 2020

اخبار روز چین

اقدام دولت چین برای تزریق نقدینگی به بازارهای مالی در کشاکش شیوع کروناویروس جدید مورد تحسین و حمایت بنگاههای مالی بین المللی در سراسر جهان قرار گرفت.
بانک جهانی روز دوشنبه در توئیت خود نوشت: «مقامات چین فضای سیاسی برای پاسخگویی دارند و تزریق نقدینگی قابل توجهی را اعلام کرده اند که قاعدتاً باید به کاهش هزینه های رشد اقتصادی کمک کند.»
کریستالینا گئورگیوا، مدیرعامل صندوق بین المللی پول در بیانیه ای در روز دوشنبه در توئیتر نوشت: «ما از تلاشهای چین برای پاسخگویی، شامل اقدامات مالی، پولی و اقتصادی اخیر پشتیبانی می کنیم. اطمینان داریم که اقتصاد چین مقاوم باقی خواهد ماند.»
بانک مرکزی چین اعلام کرد که برای اطمینان از ثبات اقتصادی، 1200 میلیارد یوان (174 میلیارد دلار) نقدینگی به بازار تزریق خواهد کرد.
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6